Ciężarek klejony czarny kwadrat 5 g stalowy pasek TIP-TOPOL - sklep

Felgi aluminiowe z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Wielu właścicieli aut decyduje się z tego powodu na zakup ciężarków klejonych. To właśnie one odpowiadają za korektę wyważania kół i zabezpieczają przed uszkodzeniami lakierowaną powierzchnię felgi. Wysokiej jakości elementy powinny skutecznie chronić przed ryzykiem uszkodzenia, poprawiać wizualny efekt wyglądu kół, a także być proste w montażu. Firma TIP-TOPOL oferuje pięciogramowe ciężarki klejone w formie stalowego paska, które spełniają wszystkie powyższe wymagania.
Ciężarek klejony czarny kwadrat 5g - Czarny

Ciężarek klejony czarny kwadrat 5 g - oferta

Ciężarki zostały stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne, które gwarantują ich funkcjonalność i łatwość montażu. Zostały pokryte specjalną powłoką w postaci farby proszkowej, chroniącej przed szybkim zużyciem nawet w przypadku intensywnej eksploatacji czy wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych. Łatwy i sprawny montaż zapewnia wysoce odporna taśma klejąca, która sprawia, że ciężarki idealnie dopasowują się do wszelkich aluminiowych obręczy. Zamontowanie elementów pozwala odpowiednio skorygować masę koła.

Ciężarek klejony czarny kwadrat 5 g stalowy pasek TIP-TOPOL - specyfikacja

Ciężarki zostały wykonane ze stalowego tworzywa, pokrytego czarną proszkową farbą. Przeznaczone są do felg aluminiowych, w celu ich precyzyjnego wyważenia. Ten rodzaj ciężarków idealnie prezentuje się na czarnych felgach. Aby skutecznie i długotrwale spełniały swoją funkcję, niezwykle istotne jest odpowiednie przygotowanie powierzchni, do której zostanie przyklejony produkt. Należy pamiętać o dokładnym wyczyszczeniu i osuszeniu powierzchni przed przystąpieniem do procesu klejenia ciężarków na obręcz felgi.

Ciężarek klejony czarny kwadrat 5 g stalowy pasek - cena

Firma TIP-TOPOL oferuje ciężarki klejone w konkurencyjnej cenie. Te niewielkie elementy na taśmie to wygodne, funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie, które pozwala na dokonanie odpowiedniej korekty wagi kół. Oprócz tej podstawowej funkcji ciężarki przyczyniają się również do poprawy efektu wizualnego. Po wyciągnięciu odpowiedniej liczby należy je odciąć i starannie przykleić na feldze. Proces ten zajmuje maksymalnie kilka minut, będąc jednocześnie niezwykle skutecznym za sprawą wysokiej jakości taśmy klejącej.