Ciężarek klejony NO TRACE srebrny zaokrąglony 5g TIP-TOPOL - Sklep

Ciężarek klejony NO TRACE to produkt wysokiej jakości, cieszący się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Wykonany jest on z bardzo trwałego i solidnego materiału - stali ocynkowanej. Ciężarek ma elegancki, delikatnie zaokrąglony kształt, który doskonale dopasowuje się do felgi. Dodatkowo ciężarek został wyposażony w specjalną niebieską taśmę, która ułatwia montaż i nie pozostawia żadnych nieestetycznych śladów na feldze. Produkt ten cechuje się długą żywotnością i ponadprzeciętną wytrzymałością.
Ciężarek klejony NO TRACE srebrny zaokrąglony

Ciężarek klejony NO TRACE srebrny zaokrąglony 5g stalowy pasek - Oferta

Klejony ciężarek NO TRACE to produkt przeznaczony do wyważania kół. Można zastosować go do felg aut osobowych, dostawczych i typu SUV. Jest on bardzo prosty w montażu, gdyż został wyposażony w specjalną taśmę. Dzięki ciężarkom TIP-TOPOL możesz szybko i łatwo skorygować masę kół. Nie potrzebujesz do tego zadania ani skomplikowanych narzędzi, ani zaawansowanej wiedzy technicznej. Jeśli chcesz zamówić klejone ciężarki NO TRACE, wejdź na stronę: https://sklep.tiptopol.pl/ciezarki-stalowe-do-wywazania-kol/ciezarek-klejony-alu-slim-clear-tape-fe-12-x-5g-cynkowany.html.

Ciężarek klejony NO TRACE srebrny zaokrąglony - Specyfikacja

Ciężarek klejony NO TRACE od TIP-TOPOL to produkt typu SLIM wykonany z najwyższej jakości stali. Jedno opakowanie ciężarków zawiera aż 100 pasków o gramaturze 60g. Każdy pasek dodatkowo podzielony jest na 12 mniejszych gramatur po 5g. Wysokość każdego ciężarka to 3,8 mm. Dzięki temu, że elementy te są niewielkie, ich montaż jest łatwy i komfortowy. Ponadto są one niemal niewidoczne na felgach. Ciężarki klejone od TIP-TOPOL tworzone są z niezwykłą starannością i przechodzą liczne testy, które potwierdzają ich wysoki standard.

Ciężarek klejony NO TRACE srebrny zaokrąglony - Opinie

Ciężarki klejone NO TRACE marki TIP-TOPOL cieszą się świetnymi opiniami klientów. Kupowane są one zarówno przez osoby prywatne, jak i profesjonalne warsztaty i serwisy samochodowe. Użytkownicy cenią ciężarki klejone NO TRACE za ich wysoką jakość, trwałość i długą żywotność. Klienci podkreślają, że są one niezwykle skuteczne i łatwe w montażu. Dzięki nim wyważenie opon jest szybkie i proste. Jeśli Ty również chcesz cieszyć się zaletami ciężarków klejonych od TIP-TOPOL złóż zamówienie na stronie: https://sklep.tiptopol.pl/ciezarki-stalowe-do-wywazania-kol/ciezarek-klejony-alu-slim-clear-tape-fe-12-x-5g-cynkowany.html.