Ciężarek klejony szary kwadrat 5 g - sklep

Felgi stanowią centralny element każdego koła samochodowego. To właśnie na nie zakłada się opony i to one zapewniają im stabilność. Aby jednak całkowicie spełniały swoje zadanie, muszą być odpowiednio wyważone. Dokładność w tym procesie odgrywa kluczową rolę - wartość musi się zgadzać co do grama. Aby wyrównać wszelkie braki w wadze felgi, stosuje się specjalne obciążenie w postaci ciężarków o różnej gramaturze, które umożliwiają bardzo precyzyjne dociążenie problematycznego koła.
Ciężarek klejony szary kwadrat 5 g

Ciężarek klejony szary kwadrat 5 g stalowy - oferta

Stalowy ciężarek klejony o wadze 5 g to produkt, który umożliwia szybkie i precyzyjne wyważenie każdej felgi aluminiowej. Tego typu elementy dostępne są w zestawach pakowanych po 12 sztuk o łącznej wadze 60 g. Zestaw podzielony jest na pojedyncze kawałki, każdy o odpowiedniej gramaturze (5 g). Wszystkie ciężarki posiadają specjalną taśmę, która umożliwia błyskawiczne założenie ich na wybraną felgę w celu jej dociążenia - i to bez zdejmowania rękawic ochronnych, co bardzo ułatwia pracę specjalistom.

Ciężarek klejony szary kwadrat - specyfikacja

Ciężarki wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów, w tym odpowiednio dobranej stali, dzięki czemu charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Również taśma, w którą zostały wyposażone, ma mocny klej. Za jego sprawą obciążenie doskonale trzyma się felgi. Kolor ciężarków został natomiast dobrany tak, aby po naklejeniu pozostawały niewidoczne nawet na jasnych kołach. Każdy pojedynczy kwadrat waży dokładnie 5 g, dzięki czemu osoba zajmująca się wyważaniem kół może zrobić to bardzo dokładnie.

Ciężarek klejony szary kwadrat - cena

To, co najbardziej ciekawi osoby zainteresowane zakupem ciężarków do obciążania felg, to kwestia, ile takie elementy kosztują. Cena jednego ciężarka oscyluje w okolicy złotówki, natomiast w opakowaniu znajduje się 100 sztuk. Widać więc wyraźnie, że nie stanowi ona zbyt dużej kwoty, tym bardziej biorąc pod uwagę jakość wykonania. Jest to zatem wart zainteresowania produkt, który daje możliwość bezproblemowego i bardzo szybkiego wyważenia kół, a do tego w atrakcyjnej cenie. Z tych względów warto postawić na to rozwiązanie.